wtorek, 5 kwietnia 2016

Brafitting czyli jak dobrać biustonosz idealnyCo to jest i czemu ma służyć?

Brafitting polega na prawidłowym dopasowaniu biustonosza, aby pierś wyglądała zgrabnie, jak również kręgosłup został odciążony. Jak się okazuje wcale nie jest to taka łatwa sprawa.
Każda z nas chce wyglądać pięknie i kobieco oraz tak się czuć. 

Prawidłowe dobranie biustonosza ma w tym pomóc. 
Najpierw dążymy do idealnego obwodu pod biustem. Bielizna ma przylegać ściśle do ciała tak, aby utrzymać ciężar biustu w 80%. Nie może być zbyt luźno. Przy zapięciu na ostatnią najluźniejszą haftkę pod biustonosz ma mieścić się 2 palce, nigdy cała ręka. Zbyt luźny stanik będzie się przemieszczał do góry. Natomiast zbyt ciasny obwód będzie wrzynać się.
Po ustaleniu obwodu czas na miseczki. 
Piersi nie mogą wychodzić na biustonosz tworząc "bułeczek". Muszą całe chować się miseczce, a fiszbina okalać je i przylegać do ciała. Za duża miseczka odstaje.
Ramiączka regulujemy na końcu, aby nie wrzynały się ale trzymały ciała. Mają za zadanie utrzymać 20% biustu. 
Warto na przymierzany biustonosz włożyć koszulkę i ocenić wygląd piersi.


Moja wizyta u brafiterki polegała na przymierzaniu kolejnych biustonoszy celem porównania i pokazani mi błędów jak również prawidłowości w doborze swojego biustonosza. Podsumowując

Jak najbardziej polecam udać się do brafiterki. Warto znać swój rozmiar i na przyszłość wiedzieć jak go szukać w rozmiarówkach różnych firm. Nikt nie zmusza do zakupu bielizny, jeśli tego nie chcemy. W moim przypadku biustonosz dobrany przez brafiterkę jest najlepszy, jaki miałam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz