piątek, 4 sierpnia 2017

Open box Biochemia Urody - zakupy, nowości

Nowości w kosmetyczce zakupione na stronie z półproduktami -  Biochemia Urody.

Paczka jak zawsze zabezpieczona dokładnie ścinkami papierowymi.

Przesyłka zawiera:

  1. zestaw na olejek myjący
  2. mydło kastylijskie
  3. olej tsubaki
  4. zestaw na booster olejowy
olejek myjący
Olejowa to moja ulubiona forma mycia twarzy. Delikatnie i skutecznie. o tym produkcie pisałam już tutaj, więc więcej nie będę się nad nim rozwodzić. Ponowiłam zakup po raz kolejny. Produkt ten to mój pewniak. 
Dostępny w cenie 11,90 tutajmydło kastylijskie - nowośćNaturalne mydło bazowe w postaci płynu, oparte wyłącznie na ekologicznych, roślinnych składnikach.
Mydło to nie zawiera konserwantów, substancji sztucznie koloryzujących lub zapachowych. Jego barwa i zapach wynikają wyłącznie z obecności roślinnych składników. 
Produkt dostępny w cenie 19,90 tutaj

Olej Tsubaki dzięki bogactwu składników o działaniu przeciwrodnikowym wykazuje wysoką aktywność antyoksydacyjną.
Ponadto olej Tsubaki posiada silne właściwości nawilżające, gojące i regenerujące skórę, włosy i paznokcie, zwiększa elastyczność i jędrność skóry oraz redukuje zmarszczki.

Dostępny tutaj w cena:15 ml - 12,80 zaś 50 ml 28,50


Booster olejowy GC 20% - Granat + witamina CBooster to skoncentrowane, silniejsze serum, które z założenia ma wysokie stężenie składników aktywnych. Stosuje się go w małych ilościach lub miesza z innym produktem.  Boostery z wit C  to nowość w ofercie Biochemii Urody. Występują one w 3 wariantach - każdy z inna forma wit C.

Booster olejowy Granat + witamina C 20%   wykazuje silne działanie antyoksydacyjne. Wzmocnienie ochrony przeciwsłonecznej. Wzmacnia skórę, dodaje jej blasku i sprzyja odnowie komórkowej. Poprawia stopień nawilżenia i natłuszczenia. Kupiłam z myślą o lecie.

Dostępny tutaj w cenie 28,50.1 komentarz: