środa, 25 października 2017

Denko zużyte kosmetyki do twarzy

Dziś o kilku kosmetykach do twarzy, które zużyłam w ostatnim czasie. Niewiele tego ale zapraszam.
  • hydrofilny olejek myjący migdał z e-naturalne 2 szt.
  • tonik z glukonolaktonem z e-naturalne
  • krem do twarzy marki Biolaven


hydrofilny olejek myjący migdał z e-naturalne
Olejek myjący - mój ulubiony produkt do oczyszczania twarzy. Polecam każdej cerze. Delikatnie oczyszcza, świetnie się zmywa, nie podrażnie. Nic dodać, nic ująć. Stosuję zamiennie z olejkiem do mycia z Biochemii Urody, o którym pisałam tutaj.  
dostępny pod tym linkiemŁagodny tonik z glukonolaktonem 10%
Tonik ten delikatnie peelinguje skórę. Przy stosowaniu 2 razy dziennie pojawiło się widoczne łuszczenie. Jeśli stosowany był 1 raz dziennie lub nieco rzadziej nie było już widoczne, lecz skóra wyglądała lepiej. Zaskórniki stały się nieznacznie zmniejszone, skóra bardziej gładka. Mam cerę mieszaną z pojedynczymi wypryskami. Drobne ślady po nich zmniejszały się szybciej. Nie usunęło to mojego problemu całkiem.
kosmetyk dostępny tutaj


krem do twarzy Biolaven z olejkiem z pestek winogronKrem doskonale nawilża i natłuszcza. Skóra jest po nim miękka elastyczna. Dla cery mieszanej należy używać oszczędnie i najlepiej na tonik - (metody stosowania toniku). W przeciwnym wypadku twarz może się świecić. Osobiście wolałam stosować ten krem na noc. Pod makijażem cera wyglądała na bardziej mokrą. Uważam, iż jest to kosmetyk głównie odżywczy. 
Produkt dostępny tutaj


3 komentarze: