czwartek, 28 grudnia 2017

zakupy z e-naturalnie

             Zamaskowana z e-naturalnie.
W pielęgnacji urody ważne są maseczki odpowiednio dobrane, by służyły naszej cerze. mimo,iż maseczki gotowe są łatwe w stosowaniu, to i tak wolę działanie masek, które należy przygotować tuż przed użyciem. Dziś wspomnę troszkę o ostatnich zakupach na stronie e-naturalnie. Są to głównie maski.

Tym razem zdecydowałam się na poniższe produkty:
  • maska algowa peel-of z węglem aktywnym
  • maska algowa peel-off z acerolą i z wit C
  • algi fucus mikronizowane
  • zestaw na olejek myjący
maska algowa peel-of z węglem aktywnym


Maska peel-off - jeden z moich ulubionych typów. Jako, że mam cerę mieszaną i potrzebuję oczyszczenia postanowiłam wypróbować maskę z węglem. Dużo dobrego się naczytałam o tym składniku i pookładam nadzieję w kwestii niwelowania zaskórników.
cena i dostępność tutaj
 maska algowa peel-off z acerolą

Kolejna maska peel-off. Tym razem ma za zadanie hamować skutki starzenia. Brzmi dobrze. Ja już miałam tą maskę i po skończeniu opakowania wracam po kolejne. Sprawdziła się u mnie dobrze w kwestii odświeżania cery. Mowa o niej w tym poście - klik
cena i dostępność tutajalgi fucus mikronizowane


Skusiłam się, gdyż są to algi z zawartością wit C i prowitaminy A. Algi te mają właściwości przeciwutleniające i działa przeciw starzeniu się skóry oraz odżywczo, ujędrniająco, regenerująco i nawilżająco.  Porównam działanie maski z acerolą i tej.  
dostępność i cena tutajzestaw na olejek myjący migdał


To już nie pierwsze opakowanie olejku myjącego. Uwielbiam ten sposób oczyszczania skóry.  Jego zrobienie jest dziecinnie proste. Wystarczy zmieszać 2 składniki. Właściwie nie wiem po co do zestawu dodawana jest szpatułka i pipetka skoro nie trzeba niczego odmierzać i wystarczy pomieszać wstrząsając butelką. Wybrałam olejek do każdego rodzaju cery, gdyż boję się o moje oczy, jeślibym wybrała olejek do cery tłustej czy mieszanej. Jednakże e-naturalne ma rożne rodzaje w swoim asortymencie.

cena i dostępność tutaj

Ciekawa jestem jak u innych sprawdziły się te produkty. Chętnie poznam opinię.
6 komentarzy: