wtorek, 10 lipca 2018

Denko kosmetyczne - E-naturalne, Facelle, Vianek, Tołpa, Holika Holika, Lbiotica

Kilka kosmetyków zużytych w ostatnim czasie i krótka opinia na ich temat.

zapraszam...


 1. maska algowa z acerolą e-naturalnie
 2. żel do higieny intymnej Facelle
 3. szampon nawilżający Vianek
 4. żel peeling do twarzy Tołpa
 5. krem z filtrem spf 50+ Holika Holika make up sun cream
 6. złuszczająca maska do stóp Lbiotica

maska algowa z acerolą e-naturalnie

To już nie pierwsze opakowanie tej maski. Pisałam o niej tutaj. Pięknie rozpromienia skórę, rozjaśnia przebarwienia. Efekt widoczny po każdym zastosowaniu.


dostępna tutaj


żel do higieny intymnej Facelle

Ten żel stosuje już od kilku lat. Ma delikatne składniki myjące. Jest też tani. Mnie to odpowiada przy mojej kapryśnej skórze. Już kiedyś o nim wspominałam tutaj. Najlepiej przypadła mi do gustu wersja różowa,lecz są jeszcze 2 inne.

dostępny tutaj


szampon nawilżający Vianek


Recenzje o tym szamponie pisałam tutaj. Szampon sprawdził się rewelacyjnie. Nie obciążał, mył delikatnie i skutecznie. Obecnie moje włosy zostały rozjaśnione a tym samym bardziej przesuszone. Tym razem nie radził sobie tak samo dobrze z nawilżaniem jak na włosach przed rozjaśnianiem.  Podczas mycia włosy były szorstkie, lecz po wyschnięciu gładkie. Nadal jestem zadowolona z tego szamponu.

dostępny tutajżel peeling do twarzy Tołpa

Żel kupiłam nieopatrznie, gdyż kończył mi się mój ulubiony olejek myjący. Nie zwróciłam uwagi, iż jest on dla mężczyzn....lecz nie przeszkadzało mi to używaniu.  Kosmetyk ten robi delikatny peeling myjąc twarz. Świetnie sprawdził się podczas złuszczania kwasami. Wygładzał cerę w delikatny sposób. Zdarzyło mi się, że skóra była sucha po myciu, lecz dosłownie 2-3 razy. Miałam obawy co do oczu jednakże kontakt kosmetyku był niewielki i nie spowodowało to podrażnień. Nadmieniam, iż  producent zaleca ominięcie okolic oczu.


dostępny tutaj krem z filtrem spf 50+ Holika Holika make up sun cream


Pisałam o tym kremie w poprzednim poście - klik


dostępność tutaj
złuszczająca maska do stóp Lbiotica

Maska złuszczająca, czyli po prostu skarpetki złuszczające. Mają zapach alkoholu i odczuwałam lekkie szczypanie w trakcie użycia.  Folia, z której zrobione są skarpetki jest dość twarda i niewygodna po nałożeniu skarpet bawełnianych. Podczas stosowania było mi zimno w stopy.
Efekt 
Po 5 dniach pojawiło się lekkie łuszczenie i trwało około tygodnia. Stopy stały się gładkie, lecz na piętach skóra mogłaby być nieco bardziej miękka.
3 komentarze:

 1. Zainteresowała mnie maska z E-naturalnie. Muszę zajrzeć na ich stronkę koniecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. duży asortyment kosmetyków bez niepotrzebnych składników

   Usuń
 2. Ten żel Tołpy własnie ostatnio kupiłam męzowi.

  OdpowiedzUsuń